logo somfy
logo somfy
Ovládněte svůj domov jedním stisknutím tlačítka.

Somfy domácí automatizace a jejich široká řada produktů pro venkovní i vnitřní stínící techniku, vjezdové brány, garážová vrata a zabezpečení zvyšuje komfort Vašeho bydlení jedním stisknutím tlačítka ovladače nebo pomocí mobilní aplikace. Komfort, bezpečí a úspora času i peněz díky automatizaci Somfy TaHoma®. To jsou přednosti automatizace. Všechny produkty pod jednou aplikací s možností různých scénářů pro Vaši každodenní pohodu. Vy rozhodnete přesně v daný okamžik, co se ve Vašem domácím prostředí odehraje.

Somfy je náš dlouholetý a spolehlivý dodavatel napříč celým sortimentem

dum
Každý den s aplikací TaHoma®

Somfy TaHoma® ve Vašem tabletu či mobilním telefonu promění Vaši domácnost v chytrý dům, který například v koordinaci s teplotním čidlem dá pokyn k naklopení lamel venkovních žaluzií pro zastínění tudíž i ke snížení teploty v interiéru. Nastavení teploty v domě pomocí bezdrátových hlavic nebo otevřením garážových vrat na dálku, kontrola stavu domu pomocí kamer a čidel, pro TaHoma® není nic problém.

  • Jednoduchá konfigurace
  • Příjemné uživatelské rozhraní
  • Rozšiřitelná o další produkty
  • Snadná ovladatelnost odkudkoliv

Aplikace CONNEXOON®

Určená pro produkty Somfy io, které lze ovládat pomocí mobilní aplikace pro iOS a Android. Ovládání všech prvků se zpětnou vazbou, tudíž vidíte přesně v jaké poloze se výrobek nachází v danou chvíli.

aplikace Connexoon Window

Například pro řízení venkovní žaluzií, rolet, screenových clon a vnitřní interiérové stínění apod.

aplikace ConnexoonTerrace

Pro řízení markýz, venkovních clon, pergol.

aplikace Connexoon Access

Pro otevření garážových vrat na dálku a dalších doplňků.TaHoma
connexoonMožnosti rozšíření pro inteligentní systém řízeníZabezpečení od Somfy

Každodenní používání pro Vaše bezpečí a ochranu.

více aplikace

Somfy Doorlock

Chytrý zámek pro Vaše dveře, ovládejte telefonem, čipem nebo kartou. Mějte přehled o tom, kdo zrovna otevřel dveře ve Vašem domě přes mobilní aplikaci.

více aplikace

Somfy Termostat

Tepelnou pohodu v interiéru zajistí termostatické hlavice Somfy, které lze nahrát do TaHoma® a použít různé scénáře. S tepelnými čidly reagují prvky dle aktuální.

více aplikace
aplikace
kamera
termostat
DOMÁCÍ AUTOMATIZACE OD SOMFY. Ovládněte svůj domov jedním stisknutím tlačítka...