Další kapitolou na téma zastínění zahrady a terasy jsou módní stínící plachty. Protože se vyrábějí většinou v režné, pískové či vanilkové barvě, přispívají k příjemnému přírodnímu vzhledu domu i zahrady. Tyto velmi pevné, a přitom lehké polyetylenové plachty lze připevnit na stromy, stožáry, různé zahradní sloupy nebo vysoké lampy, na fasádu domu, garáže nebo chaty. Vytvoří stinné místo na trávníku, kolem bazénu nebo nad ním, také se s jejich pomocí dá rozšířit střecha. Kombinovat se dají i plachty čtvercové a trojúhelníkové.

 
Neděle - 25. března 2018 - 05:08     Marián

Hlavní menu

Venkovní stínící technika / Stínící plachty

defense_condor

Defense condor

Defense Condor je stínící plachta velikosti 11 nebo 14 m2 s podstavcem nebo nerezovým držákem na stěnu. V první variantě je možné natočit plachtu o 360 °, ve druhé o 90 °. Plátno lze srolovat během několika sekund ručně nebo pomocí rádiem řízeného motoru. Na požádání mohou být plachty vybaveny větrným čidlem, které umožňuje plachty automaticky srolovat v případě silného větru.

Plachta je ze syntetické pryskyřice Tempotest Star ®, inovativní nepromokavé tkaniny k dispozici v pěti barvách, která poskytuje vynikající odolnost vůči atmosférickým podmínkám a opotřebení.

  

Vzorník

bílá
bílá
bordó
bordó
písková
písková
šedá
šedá
černá
černá
 


Certifikáty

Certifikáty nejsou k dispozici.Ukázka instalací

Defense condor Defense condor Defense condor


 

brustor climax

warema omnika

corradi velux
 
      2018 © BRAVEst | odkazy | webdesign | facebook