Markýzy slouží k zastínění teras a zimních zahrad, případně výloh obchodů. Výrazně ovlivňují celkový estetický dojem a chrání před venkovními nepříznivými vlivy. Poskytují nejen ochranu proti negativnímu slunečnímu záření, ale jsou také ochranou soukromí.

 
Neděle - 25. března 2018 - 05:22     Marián

Hlavní menu

Markýzy / Pergotendy Corradi

pergotenda_kubo

Pergotenda Kubo

Kubo je samostatně stojící uzavíratelný celek, který poskytuje ochranu před sluncem a deštěm. Skládá se z hliníkové konstrukce a ze srolovatelné markýzy. Pergotenda Kubo je vyráběna v ploché variantě, která je odolná proti větru až do 8. stupně Beaufortovy stupnice.

Plátno, užité jako střecha je vyrobeno z patentované tkaniny Corradi Eclissi s vnitřní podpůrnou vrstvou a s prolisem, který navozuje vzhled tkaného plátna. Plátno je napínáno pomocí podpůrných vodících lišt (4x5cm) a koncových vodících lišt (8x5cm). Tyto vodících lišty jsou ve střešní konstrukci ukotveny každých 50cm (rovná verze). Plátno se pohybuje pomocí uchycení ve vodících lištách a hnací hřídele, umístěné v podélném profilu. Přenos síly ve vodících lištách zajišťuje ozubený pás, umístěný v konstrukci z nerezové oceli, což umožňuje rovnoměrný pohyb střechy. Pevnost tahu pohonu je 864 kg při plném zatížení. Systém Kubo je ovládán pomocí elektrického motoru, ke kterému lze přiobjednat dálkové ovládání. U menších provedení lze systém ovládat i ručně.

  

Vzorník

K nahlédnutí na pobočce – Štefánikova 27 v Hodoníně.Certifikáty

Certifikáty nejsou k dispozici.Ukázka instalací

Pergotenda Kubo Pergotenda Kubo Pergotenda Kubo


 

brustor climax

warema omnika

corradi velux
 
      2018 © BRAVEst | odkazy | webdesign | facebook